Series
Ratings
140
Attack on TitanRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
- MAJOR ワールドシリーズ編 ~夢の瞬間へ~ +メッセージRated ★ 5.0
Major Season 3Rated ★ 5.0- Major Season 4Rated ★ 5.0
Bleach: Memories in the Rain / Bleach: The Sealed Sword FrenzyRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 5.0
Bleach: The Lost AgentRated ★ 5.0
Bleach: Gotei 13 Invading ArmyRated ★ 5.0- 家庭教師ヒットマンREBORN! ジャンプスーパーアニメツアー2009 ボンゴレ式修学旅行、来る! THE COMPLETE MEMORYRated ★ 4.5
Bleach: Zanpakutō - The Alternate TaleRated ★ 5.0
Bleach: The Arrancar - Fall of the EspadaRated ★ 5.0
Bleach: Battle in KarakuraRated ★ 5.0
Bleach: The PastRated ★ 5.0
Fist of the North Star: Legend of Toki Fist of the North Star: Legend of TokiRated ★ 4.5
真救世主伝説 北斗の拳 ユリア伝Rated ★ 4.5
Bleach: Arrancar vs ShinigamiRated ★ 5.0
Bleach: The New Captain Shūsuke AmagaiRated ★ 5.0
New Fist of the North Star: The Cursed CityRated ★ 5.0