Titles you rated
- UmareruRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Julia(s)Rated ★ 2.5
Swan SongRated ★ 3.0
The Boy, the Mole, the Fox and the HorseRated ★ 3.0
CausewayRated ★ 3.5
PalmerRated ★ 3.0
Ennio: The MaestroRated ★ 3.5
Ultraman: RisingRated ★ 3.0
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
An Almost Christmas StoryRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Psycho-Pass: ProvidenceRated ★ 3.5
Sing: ThrillerRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Music by John WilliamsRated ★ 3.5