Series
Ratings
183
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 5.0
アホガールRated ★ 3.5- GJ ClubRated ★ 3.5
- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
TsugumomoRated ★ 3.0
Kemono FriendsRated ★ 3.0
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 4.0
The Comic Artist and His AssistantsRated ★ 4.0- Katsugeki: Touken RanbuRated ★ 5.0
- 黒魔女さんが通る!!Rated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
Rainbow Days!Rated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love Legend StarRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 5.0
- Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 4.0- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 4.5
- Flying WitchRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.5