Titles you rated
- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0