Series
Ratings
22- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- ドラえもんRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0- 14 Year Old MotherRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0