Series
Ratings
146
BootsRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Strike: Troubled BloodRated ★ 3.5
C.B. Strike: The Ink Black HeartRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 3.5
Running PointRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
MixteRated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Like OttersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0