Titles you rated
- Nyarko -Another Crawling Chaos- WRated ★ 3.0
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 3.0
- 黄昏乙女×アムネジアRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.0- CHAOS;CHILDRated ★ 2.5
Nanana's Buried TreasureRated ★ 3.0- Unlimited FafnirRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
Ladies versus Butlers!Rated ★ 3.0
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 2.5
Persona 4 the animationRated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 3.0
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
- Rosen MaidenRated ★ 3.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
- D-FragRated ★ 3.0