Movies
Ratings
188
BubbleRated ★ 1.0
Silent ParadeRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Fortuna's EyeRated ★ 2.0
Murder at ShijinsoRated ★ 2.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
InuyashikiRated ★ 3.0
Hello WorldRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 2.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Masquerade HotelRated ★ 3.0