Titles you rated
Migi & DaliRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School RunawayRated ★ 2.0
The Aquatope on White SandRated ★ 2.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 2.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
RErideD – Derrida, who leaps through time –Rated ★ 2.0
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0- 喰霊-零-Rated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
The Day I Became a GodRated ★ 2.0