Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
Moby DickRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0