Titles you rated
- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5