Titles you rated
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.0