Movies
Ratings
615
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 2.5
Pieces of a WomanRated ★ 3.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5