Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0