Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 2.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Sing AgainRated ★ 4.0