Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The NetRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 4.0