Movies
Ratings
124
SnowpiercerRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5