Series
Ratings
47
I Live AloneRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0