Movies
Ratings
256
The Hateful EightRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
As Above, So BelowRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
RawRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
OculusRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 5.0
Gerald's GameRated ★ 5.0
Dorian GrayRated ★ 0.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5