Series
Ratings
53
Trigun StampedeRated ★ 5.0
TrigunRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Vatican Miracle ExaminerRated ★ 2.0
Goblin SlayerRated ★ 0.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 0.5
ClaymoreRated ★ 5.0
Talentless NanaRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5