Titles you rated
Black HouseRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0