Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0