Movies
Ratings
288
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5