Titles you rated
FlippedRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0