Movies
Ratings
979
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
The Family PlanRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0