Series
Ratings
37
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5