Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0