Movies
Ratings
149
Never Back DownRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0