Titles you rated
- Green DaysRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 4.5
The BodyRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0