Movies
Ratings
1455
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Wild TalesRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0