Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5