Titles you rated
Better DaysRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 5.0