Movies
Ratings
268
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Nomad the BeginningRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.5