Titles you rated
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
At the MomentRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0