Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
A Doll's HouseRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0