Titles you rated
Darkest HourRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0