Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0