Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0