Movies
Ratings
270
HappyendRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5- UmbrellaRated ★ 4.0
La JetéeRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Inherent ViceRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 3.5
Le SamouraïRated ★ 4.0