Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0