Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0