Titles you rated
Teen Titans: The Judas ContractRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
All Star SupermanRated ★ 3.5
Justice League: Crisis on Two EarthsRated ★ 3.0
Batman: Year OneRated ★ 4.0
Justice League: WarRated ★ 3.5
Batman: Bad BloodRated ★ 3.5
Batman vs. RobinRated ★ 3.0
Justice League vs. Teen TitansRated ★ 2.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Green Lantern: Emerald KnightsRated ★ 3.5
Green Lantern: First FlightRated ★ 2.5
Son of BatmanRated ★ 2.5
Batman: HushRated ★ 2.0