Titles you rated
One Week FriendsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 0.5
Hot Young BloodsRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
RampageRated ★ 1.0
Die HardRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.0