Series
Ratings
41
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0