Movies
Ratings
12
The ChaserRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Drug WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0