Movies
Ratings
301
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Accident ManRated ★ 2.5
SerenityRated ★ 3.0
AutomataRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
PriestRated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5
RoboCop 3Rated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0