Titles you rated
- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Great EscapeRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Tony TakitaniRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0