Movies
Ratings
267
#AliveRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5