Movies
Ratings
391
King of ThornRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0