Series
Ratings
19
PastaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0